Tohle si nemůžu nechat ujít.

Takhle mi píší komentátoři na webu ČT. To nemá naprosto žádnou chybu. Lidi tam budou chodit pro komickou vložku.

Opět panu Jílkovi

Takhle mi píší komentátoři na webu ČT. To nemá naprosto žádnou chybu. Lidi tam budou chodit pro komickou vložku.

Opět panu Jílkovi

Pane Jílku,tak mi to nedalo a na Vaše doporučení jsem si pustil ještě jednou díl o mamahotelu,abych se Vám ev.omluvil.Bohužel,má omluva není na místě.
V tom dílu radíte ,aby se dítě podílelo rovným dílem na provoz domácnosti a nebo aby mu bylo jasně naznačeno,aby odešlo a postaralo se samo.V závěru se průvodce pořadu ptá jednotlivých zúčastněných v diskuzi,jestli by čekali,až druhá strana podá první ruku nebo naopak,jestli by ji podali oni první po tom,co jejich dítě uraženě odešlo z domácnosti.A na to Vy jste odpověděl: „Tak já bych pokud bych byl…protože jsem v té situaci byl,s těma dcerama se dvouma….atd.“ Takže,pravdivé je pouze to JÁ BYCH POKUD BYCH BYL v podobné situaci,jste chtěl původně říct,ale pak Vám blesklo v hlavě,že takové plamenné rady by si zasloužily osobní osobní zkušenost.To na diváka vždy zapůsobí,že?Pěkně jste se do toho zamotal,pane Jílku!Podívejte se na to ještě jednou.
Za to,že svým milenkám v blozích říkáte služky,se omlouvám.Tak jste je nazýval na jiných místech(Seznam,místnost 30+),kam jste chodil s nickem chodec za chcípáčkama,*** jezinkami čili ***,***(vše Váš originální slovníček),až Vás vyhostili a vzali Vám stálého správce téhle místnosti ,za neustálé urážky uživatelů a porušování pravidel chatu.Na to jsem viděl důkazy(screeny).Pokud jste si uvědomil,že tudy cesta nevede a změnil rétoriku,budiž Vám to k dobru.Pokud máte pocit,že se o Vás zajímám až za rámec pořadu,tak máte pravdu.Na chatu chodí nějaký šotek s nickem Fanklub.chodce. V profilu má výzvu: Ahoj!!!Přidej se k nám!!!Je na chatu málo lidí,co jsou výrazní a jedineční jako Chodec.Tahle „legenda“ by měla mít svůj klan,který ho vždy podrží.Bylo by dobré,kdyby se nám chodce podařilo vrátit zpátky na správcovské místo 30 a více.
A tak jsem se začal poptávat na legendu chodce-Jílka.Dostalo se mi k nahlédnutí zmiňovaných screenů,o kterých jsem si myslel,že je psal psychopat -nikoliv psychoterapeut Jílek.Ti,co Vás znají,říkají..děkujeme,dost bylo chodce(Jílka)v místnosti 30a více.
Redakci ČT se omlouvám za porušení pravidel v této diskuzi.

děkuji vám za snahu a zájem. Měl by jste zvýšit své úsilí. I nad rámec pořadu. Čím dál víc mě baví vaše snaha. Nejsem odpovědný za chování jiných lidí. Tedy ani za šotky na chatu.Jen jste zapomněl js uvést, že jsem se v dětství pral na ulici, v mládí po hospodách, toulal jsem se po světě, stýkal se individuii pochybného charakteru, střídal slečny, mluvil málo vybraným námořnickým slovníkem, zpíval neslušné písničky při návratu k ránu. Aby jste na něco nezapomněl. 🙂