Kurs pro zamilované a neschopné říci ne. Bude!

Jen tak mě napadlo, že bych mohl založit takový kurs na pokračování. Kurs, který by se mimo jiné zabýval seznamováním, komunikací, odmítáním, mezilidskými vztahy.

Jen tak mě napadlo, že bych mohl založit takový kurs na pokračování. Kurs, který by se mimo jiné zabýval seznamováním, komunikací, odmítáním, mezilidskými vztahy. Nechtěl bych z toho udělat terapii, ale spíš něco: jak se seznámit a přitom se z toho strachy nezbláznit, nebo jak odmítnout a neklepat se z pocitu viny, že jsem někomu udělal něco hrozného. Napadlo ně mě tahle myšlenka, když se na mě obrátilo několik lidí skoro s totožnou žádostí o radu, jak odmítnou slušného člověka, který se mě ale vůbec nelíbí a přitom proti němu nemohu říci křivého slova. Jak se seznámit s chlapem, na kterým můžu oči nechat a když se k němu mám přiblížit, tak on je slepý a já z jeho slepoty dostávám záchvat zoufalství. Do konce roku vše promyslím, seženu někoho, kdo se bude starat o administrativu s tím spojenou a já budu opět jen geniální.

Být jen geniální a dělat jen věci, které opravdu umím, je pro mne pozice jak dělaná. Takové ty enané věci jako papíry, potvrzení objednávek, vybírat peníze, nechám někomu spolehlivému. Jana bohužel do toho se mnou nechce jít má toho hodně. Tak asi dvě možné favoritky, na mou pravou ruku v oblasti kursu pro zamilované a neschopné odmítnutí, bych měl. Uvidím, jestli budou sdílet stejný úhel mého pohledu na jejich a mou pozici. Abych se mohl plně věnovat své práci nesmím být rušen maličkostmi jako je daňové přiznání, faktury a podobně. Už se tohle osvědčilo s Janou, tak doufám, že není v tom širém světě sama. Jo a po Novém roce bych to postupně rozjel. Dám vědět v novinkách. Nehodlám se omezovat věkem účastníků. Vyžadovat budu pouze jejich ochotu včas a řádně platit a tvrdě pracovat. Budou-li tvrdě pracovat, úspěch je nemine. Za to ručím. Bude jednou týdně, večer aby byl dostupný a nebude drahý. Ani laciný. Akorát.