Konec večírku

Tak těm kreténům, co se tak stupidně rozepisovali na web ČT, admin zkazil plkání o ničem a diskusi uzavřel. Tak se zase budou muset omezit na abíčko a nebo někam jinam.

Tak těm kreténům, co se tak stupidně rozepisovali na web ČT, admin zkazil plkání o ničem a diskusi uzavřel. Tak se zase budou muset omezit na abíčko a nebo někam jinam. Nijak mě nevzrušovalo, jejich přiblblé dotazování, pouze jim nedocházelo a nedochází, stejně jako na závislosti, že tímhle chováním, kdy otráví pár lidí, co by se rádi zeptali, vyměnili zkušenosti, nebo i třeba nesouhlasili, způsobili jen zablokování diskuse, díky jejich chování znemožnili jiným lidem se doptat jiných terapeutů na jiné pořady než jen se mnou. Sobečtí kreténi, co myslí jen na sebe, na to jak by se ukojili a vůbec je nezajímají potřeby jiných. Tak nějak asi si myslím, že vím kteří to byli a rozhodně tedy nejen v mých očích, ale i v očích jiných jsou místo mne za dementy oni.

Rád jim ocituji vyjádření dvou diskutérů z Facebooku, z mých stránek.

Rito poměrně často sleduju stránky a diskuse Jana Jílka. i diskuse na čt1 v pořadu rodina a já nebyla teda vyjímkou. hrubiánské chování osob pod několika různými přezdívkami bylo dost drsné. ale chování adély nebylo podle mého v rozporu se …slušným chováním. akorát se zastala Jana Jílka a v několika momentech i sebe. přečetla jsem si úplně každý komentář a myslím že bych se zachovala stejně. kdysi dávno , ale to už pár let bude jsem se zastala svého spolupracovníka a taky jsem na to dojela. rozumím jí. inu , každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. myslím že na tak mladou holku pokud souhlasí její věk toho je až až. jo byla to síla co psala. ašpoň se obohatila nudná diskuse jen škoda, že takovým způsobem..

On mi pan Jílek nevěří, když říkám, že občas nejlepší terapií je vzít někoho klackem do hlavy a kopnout do zadku !
Takže ti dva, maximálně tři se místo mojí dehonestace dočkali, jen toho, že je podstatně víc lidí považuje za kretény, než já sám. Zřejmě v „jejich vzdělanosti” nedochází jedno. Jsou jen otravní a nudní pro většinu lidí a mě slouží k zábavě. Pitomci, co se ohánějí svým vzděláním a přitom se chovají jak děti ze čtvrté třídy. Buranští anonymové se sociálním cítěním pálené cihly, jak se onehdy někdo vtipně vyjádřil.

Prostě a jednoduše si myslím, že těmi „diskutujícími”byli někteří lidé z abíčka, co každou chvíli vystupují pod různými anonymními nicky. Chápu je, že jim v jejich omezených mozcích nedochází spousta věcí, třeba ta, že ty diskuse slouží lidem k tomu aby diskutovali, nikoliv že se budou ti dementi, prezentovat svou stupiditou, otravovat lidi kolem sebe. Byli chvíle, kdy jsem si myslel, že obyčejné vysvětlení stačí, že stačí, že jsem docela klidně napsal do blogu, jak se věci mají. Jestli skutečně některé věci hodlají zkreslovat, uvádět mylné informace, pomlouvat a ještě mít pocit na jaké jsou úžasné úrovni, tak se zcela a jasně mýlí.

Takže „vzdělanci” co se tak oháníte svým vzděláním, rád bych viděl vaše rodiny, vaše tituly a vaše sociální prostředí. To bude asi úroveň. Odkud vás pustili? By mě zajímalo, ve kterým pasťáku jste chodili do školy? A máte vůbec nějakou školu? Vás snad učil na mezi nějaký policajt ve výslužbě, podle toho způsobu vyjadřování. A když pršelo, tak pod mostem, tam zas foukalo a tedy vám nastydnul ten zbytek mozku, který máte. Ale jestli nějaký mozek máte? Dalo by se o tom s úspěchem pochybovat.

Konečně svou vzdělanost, sociální zdatnost jste projevili v chování k Adéle. K patnáctileté holce, která má toho tolik na hrbu, která je ráda, když má komu napsat, a tedy píše aspoň mě, a někteří hlupáci z abíčka se mě dotazují na mou dobročinnost a sami ji neprojeví ani za halíř. Stačilo vynechat patnáctiletou holku. Nic by je ona dobročinnost nestála, jenže usilovali o to vyřídit si to z někým na koho evidentně stejně nestačí. Takže použili cokoliv a kohokoliv, jen aby vyhráli. A ještě si pitomci mysleli, že mohou se mnou polemizovat na téma manipulací. Neumí ani asertivně ani manipulativně. A nejsou schopni rozeznat co je asertivní a co je manipulativní chování. Což se projevovalo, mimo jiné, stále stejnými stupidními otázkami, na které zásadně stupidně odpovídám, neb nemám potřebu pro kreteny na jejich blbý otázky hledat chytrý odpovědi

Tedy, vyrostl jsem na ulici, pohyboval se mezi dlaždiči, pak na lodi mezi drsnými chlapy. Dnes se pohybuji mezi alkoholiky, feťáky, gamblery a sexuálními agresory, ale takovou omezenost jako u vás, u těch diskutujících jsem zaznamenal jen velmi zřídka. Omezenost, kterou bez námahy projevujete. A to už v tom blázinci pracuji sedmnáct let. Tak si užijte a klidně si mě zablokujte. Všichni ti „Lubošové, Karlové, marcelky, namenenezalezi” a další. K vaší smůle jste dosáhli jen jednoho. Otrávili jste spoustu lidí kolem sebe a přesvědčili, že jste jen ti co mají místo mozku žumpu. U mě jste nedosáhli zhola ničeho. Jen toho, že vás mám za větší dementy, než před čtrnácti dny.