Kanado, Kanado

Loni jsem byl v Kanadě. Bezvízově. Byl jsem v Kanadě měsic a prošel jsem ji ze severu na jih. Všude jsem viděl památky osidlovani Kanady. Vozy, obrazy, pevnosti jako muzea, osadnické skanseny.

Loni jsem byl v Kanadě. Bezvízově. Byl jsem v Kanadě měsic a prošel jsem ji ze severu na jih. Všude jsem viděl památky osidlovani Kanady. Vozy, obrazy, pevnosti jako muzea, osadnické skanseny. Byli to většinou Evropané a především Britové, kteří stvořli tu zem. Ti ostatní přišli už do hotového. Kanada brala schopné pracovité lidi a najednou nějak mistní inteligence zhloupla a začala hlásat pověsti o vině bilého muže. Pracovité střdní třídy. A začala se preferovat politická korektnost. Nilkoliv schopnosti. Tedy alespoň se mi zdá. A to zřejmě bude pomalý konec té civilizace založené na konkurenci, soutěži myšlenek, idejí a schopností.

Zdá se, že za dvacet let bych nesměl v rámci politické korektnosti, aby se ti méně schopní netrapili svojí neschopností vedle mne, ujít těch více jak třicet lm denně. Jak by k tomu přisli ve stejném věku a nestejné kondici. Celý život sice žili někteí jak žíli, ale ted jim přece nikdo vrámci porozumění nikdo nebude ukazovat, že to jde i jinak. A tohle se teď děje v Kanadě. Než aby žadatelum o asyl řekli. dámy a pánové, mátel-i pocit, že doma vám štěstí nepřeje, ano vstupte do země a ukažte co ve vás je. Dá bych jim na tyden peníze aby si našli práci. A bydlení a mohou začít. Mohou nám rasistum ukázat, že jsme je opravdu podceňovali a že to co o nich někteří z nás ma základě dlouholetých zkušeností tvrdíme. Že jdou vždy tam, kde dostanou bez práce co nejvíc. Mají totiž k dispozici celou Evropu. Jenž v žádné evropské zemi jim nikdo žádný bezpracný azylový příspěvek neposkytne. Ano mluvím o velké částiRomu. Takže ted budou doma budou čekat na příležitost

A já dokud bude vízová povinnost do Kanady nepojedu.. Myslím, že žádné vladě není nic do toho, co dělám, kolik vydělávám, když tam jedu je
n na návštěvu a utratit penize. Loni sem jich tam utratil dost. A nemám zapotřebí se kanadské vlády doprošovat abych je tam směl jet zase utratit s pna se bude tvářit, ž mi prokazuje milost.
ni
e