Volit v každém případě jdu!

Volit půjdu. Pokud nezakročí vyšší moc, půjdu volit a budu volit ODS. Proč? Nechci ještě vyšší daně, nechci aby se mi komunisté a socani mohli plést do života. Chci být jako dosud svobodný člověk.

Volit půjdu. Pokud nezakročí vyšší moc, půjdu volit a budu volit ODS. Proč? Nechci ještě vyšší daně, nechci aby se mi komunisté a socani mohli plést do života. Chci být jako dosud svobodný člověk. Nechci „milodary” od státu, který sebral peníze lidem, co se celý život snaží stát na vlastních nohou. Ukradl a teď se někteří zloději díky zlodějskému zákonu budou chtít tvářit jako dobrodinci, místo toho aby se styděli jako zloději.

Socialismus jsem si zažil a nechci na sklonku života si ho zopakovat. Možná budu podle některých volit lotry, ale ti „lotři” mi hodlají nechat mou svobodu, žít jak chci, kde chci a nemuset se nikomu za to zpovídat, nebo žádat o povolení, když chci jít kam mě nohy ponesou. Lepší chudý a svobodný, než plné hrnce v otroctví. Hrnce, které mi naplní někdo tím, co by sám možná ani nejedl.

PS: Kdo ze živnostníků volí socany a komunisty, o ten konec vlastního podnikání si řekl sám.