Stejnou měrou vrchovatě našlapanou

Šplhám se k italským hranicím nikam nechvátám. Včera jsem mě kliku protože. Jsem zastavil před Insbruckem v jedné vsi kde byl kemp.

Šplhám se k italským hranicím nikam nechvátám. Včera jsem mě kliku protože. Jsem zastavil před Insbruckem v jedné vsi kde byl kemp. Dal jsem řeč s majitelem a vyšlo z toho pozvání na večeři a bezplatné přespání v kempu. Ukázal jsem paní Vojtíška na fotkách co mám v iPonu a řekla jen „sladoučký“´ Jo ukaž ženským mimino a je klid. Navíc jsem byl pochválen, že jsem se kvůli němu vrátil

Už večer když jsem šel stavět stan jsě si jich všimnul. On černy jako bota, ona bilá blondýna. On pohodlně seděl ona vařila. Ráno jsme balili ve stejný čas. Já balil, ona balila, on seděl. Sbalila, šlo ji to moc pěkně. Skoro jako mě. Pak on vstal, sbalené běci si přidelal na kolo. V tom ji asi nevěřil. Ona mezitím došla pro vodu do láhvi. Sobě i jemu. Pak nasedli o odjeli do dáli. 

Musím říct, že ji měl vycvičenou parádně. Jsem uvažoval jestli ji od něho nekoupím na nošení ruksaku i s jejím kolem. Bych si hezky šel pomalounku a ona by mohla svém kole vézt můj ruksak a po rovině a z kopce jet napřed a než dorazím připravit, co je třeba. ale asi by byla drahá. To bude stejný jako s dobře vycvičeným čoklem. Takový slepecký je fakt drahý. 

Tak nic, holt budu si zatím ruksak nosit sám a tábor taky připravovat sám. Musím říct, že tady jsem skutečně viděl v praxi čeho všeho jsou některé ženy schopné. Tohle předvést bílý chlap, tak ženský co byly kolem ho ztrhnou. Všichni kolem jen zírali. Jo zapoměl jsem dodar, že i kolo mu dofoukla a promazala. 

Ten chlap skutečně vstal i z té sedačky až když bylo hotovo a i tu sedačku ona složila a dala ji na své kolo. Asi aby se chudák nepředřel a dlouho ji vydržel. Jo jo patriarchát má pro chlapy něco do sebe.

No jinak myslim, že dnes nebo zítra budu v Itálii. Včera jsem si jen tak šel a navigace ukázala 38km. Ani hnáty mě nebolely. Už mám natrénováno. Dnes si dám lehký pohov. Jsem zatím ušel od rána 12km a je mi to nějak fuk. Sedím v bufáči, piju kafe, dobíjím iPone. Na to potřebuji vždy aspon hodinu, když nechci zničit batérku. 

Ráno jsem se chtěl rozloučit s dobrodinci, ale byli oba pryč. Musím říct, že mě pořád ten svě překvapuje. Jsi poutník, tak tě podpoříme. Však nezchudneme, když dáme něco jen tak. Kupodivu mi to poutnictví i věřili. No tak ať jim Pán Bůh oplatí stejnou měrou vrchovatě našlapanou.