Přes Veronu do Padovy

Rozhodl jsem se, že půjdu z Breneru na Veronu. Obejdu Dolomity. Cesta je sice o šedesát km delší, ale pořád bych ji měl stíhat.

Rozhodl jsem se, že půjdu z Breneru na Veronu. Obejdu Dolomity. Cesta je sice o šedesát km delší, ale pořád bych ji měl stíhat. Kouknu, kde ta Kapuletová zblbla toho Monteka, až kvůlivá tý lásce oba umřeli. Jo jo Romeo. Potkáš Julii a máš sloveno. Jak říkají na Jindřichohradecku.

Dnes jsem ušel celých 23 km. Bylo vedro a byl jsem liný. Spočítal jsem kilometry, dny a rozhodl se být na značce 31.7 to jest příští týden v Padově. Trochu si Itálii prohlédnu z druhé strany než posledně. Vlastně dosud jsem šel odlišnou cestou než před osnácti lety. Myslím, že jsem dobře udělal. Rakouskem jsem skoro celé po cyklystických stezkách. Potkal jsem na nich hromadu lidí. Většinou starších. Údolí Innu je krásné a jde se až na výstup na Brenner po rovině. Nestěžuji si na náročnost. Pokud jsem mohl voli jsem pohodlnější i když delší cestu. Ono těch tisíc kilometrů i tak je docela náročných. Nějak mě přešla chuť si to ještě ztěžovat.