Mírný omyl, ale konec dobrý

Původně jsem se chtěl rozčílit a taky jsem v rozhořčení napsal krátký blog, který jsem posléze smazal, neb jsem v něm křivdil ČT.

Původně jsem se chtěl rozčílit a taky jsem v rozhořčení napsal krátký blog, který jsem posléze smazal, neb jsem v něm křivdil ČT. Dávala „Rodina a já” v určeném čase, jen já jsem si malinko posunul čas. Takže jsem díl „Manžel nám prohrál střechu nad hlavou” viděl ke svému úžasu až na internetu. Markéta mě upozornila, že místo jak jsem si představoval v 17.15 byl v 16.15. Hodina sem, hodina tam.

Jinak jsem dostal od Markéty za pořad tři pochvaly. Nenechám si je pro sebe. Jsem narcis. První a ta asi pro ni nejdůležitější: Měl jsem skvěle vyčištěné boty. Druhá, to už je osobně zaujatá: Prý mi to náramně slušelo. A třetí: podle ní to byl nejpovedenější pořad. No já myslím, že „Odpusť mi a vrať se byl povedenější,” ale budiž. Má na svůj názor právo. Jinak i mě se tenhle díl líbil. Všechno podstatné bylo řečeno, takže snad bude někomu alespoň trochu prospěšný. Kdo se chce podívat, otevře si novinky a klepne na odkaz. Pokud má nainstalovaný Windows Media, mělo by mu to hrát. Možná na nich bude chtít nějaký plugin. Nevím. Jsem toho názoru, že kdo používá wokna a nemusí, má jen co si zasloužil. Linuxoví a unixoví přívrženci si nainstalují, pokud už nemají, RealPlayer. Unix rulez…

Bohužel nepřijede Markéta, má něco mimořádného. Jen má dcera Katka snad dorazí. Dorazí a dostane na kočárek, nedorazí, dostane později. Ale budu radši když dorazí. Jdu se natáhnout, mám toho plný zuby i brejle.