Ty Němky nehorázně ztloustly

Dorazil jsem do městečka jménem Eichendorf. Už to vypadalo nadějně, že odsud odejdu hladový protože otevřeno mělo cokoliv, co nemělo nic společnýho se žrádlem.

Dorazil jsem do městečka jménem Eichendorf. Už to vypadalo nadějně, že odsud odejdu hladový protože otevřeno mělo cokoliv, co nemělo nic společnýho se žrádlem. Nakonec jedna stará dáma měla otevřený konzum,kde měla banány, jabka, čokoládu a ze svých vlastnich zásob mi věnovala žemli. Jednu. Ale narazil jsempo chvilce na grill, kde jsemsi dal bockwurst s hranolky a něco mezi rajskou a karí. Tři hospody a zavřené. No Německo. Konečně co se divím? V sobotu v neděli to v Německu nikdy extra v tomhle směru nebylo. Zlatí Anglosasové a Češi.

Počasi se lepší a zatím není vedro. Co se rad repelentu týče, už asi třicet let si slibuji, jak si koupím repelent a krem na opalování. Ještě mi to nevyšlo. Snad příště. Vozík jsem protentokrát nechál doma a zvolil lehkou ppchodovou výstroj. Jak se zdá, dobře sem udělal. Superlehký spacák i stan se v zátězi osvědčily, zbytečné krámy netáhnu, takže to celkem jde. A docela hezky i hubnu. Jediné co mě tu trápí, že koukat se tu dá víc na přírodní památky než ženský. Většinou jsou strašně tlustý. Jo kde jsou ty časy, kdy sice Němky nebyly nic moc, ale nebyly až tak nevzhledné. No tak jsem si postěžoval, a snad třeba v Itálii, se to za těch omnáct let, co jsem jak v Německu, tak v Itálii nebyl, tam tolik nezhoršilo, jako v Německu. Ach jo, kde jsou ty přítulný štíhlý německý holky?