Tak jsem došel kam jsem chtěl a jdu domu 6

Tak se bavím tim pisatelem/pisatelkou, co tak úpěnlivě hodnotí moje kvality a doufá, že se ji podaří z toho tady udělat žumpu, jako se to podařilo několika jedincům na abíčku.

Tak se bavím tim pisatelem/pisatelkou, co tak úpěnlivě hodnotí moje kvality a doufá, že se ji podaří z toho tady udělat žumpu, jako se to podařilo několika jedincům na abíčku. Pokud se chce onen dotyčný tímto způsobem prezentovat, tam může, co hrdlo ráčí. Tady ne. Jestli se někomu stejská, ať počká až se zas vrátím ze svými blogy na abíčko.

No dorazím bud do Hlučína a stihnu vlak k Majince do Opavy, nebo pojedu ráno. Každopádně dnešním dnem by měl skončit pochod. Už se začínají hlásit klienti, kolegové, tak do neděle ještě užít klidu a poté opět: „Šavle hore.“

Pomalu se blížím k hranicím. Zbylo mi posledních dvacet zlotych, tak se někde stavím a utratím za něco dobrého. Večer, jestli bude příležitost si dám něco domáciho. S knedlikem. Zhubnul jsem tedy parádně. Už hodn dlouho jsem neměl pod osmdesát kilo. Chci být „télevizní hvězda, tak bych tak měl zůstat. Na těch posledních dílech závislosti, co se budou vysílat v září, jsem náramně vykrmený. Točilo se loni před mým odletem do Anglie a trpět komplexem z podvyživeností, jsem věru nemusel. Ale od 24 dubna, ldy jsě vážil 98 kg, se mnohé změnilo. Dvacet kg šlo dolu a je to opravdu vidět. Byly takové značné pochybnosti ohledně mé schpnosti shodit, ale jak říkám. Dvacet kg za tři měsíce jsou pryč. Získal jsem opět kondici a dlouhý dech do kopce.

Počasí mi sice moc nepřálo, ale jak jsem to vysvětloval jedné své favoritce, jak vidím ten vztah: „Moc krásného tam nebylo, ale protože jsem tě měl rád, tak si pamatuji ten vztah jako hezký, protože jsem byl s tebou.“ Tohle bylo podobné. Byl jsem na cestě, svobodný, zvládal sem a došel kam chtěl, tedy cesta se vydařila. Jo jo měl rád, tak si pamatuji ten vztah jako hezký, protože jsem byl s tebou.“ tohle bylo podobné. Byl jsem na cestě, svobodný, zvládal sem a došel kam chtěl, tedy cesta se vydařila. Jo jo.