Spráskání a zastavení

Jirka Paroubek se na internetu a v televizi i jinde veřejně chlubil a vůbec nepochyboval, že dostane jeho oranžově bolševická strana, co si říká sociální demokracie 35 %.

Jirka Paroubek se na internetu a v televizi i jinde veřejně chlubil a vůbec nepochyboval, že dostane jeho oranžově bolševická strana, co si říká sociální demokracie 35 %. Zatím jak sleduji, vypadá to nikoliv na jejich slavné vítězství, ale na neslavný výprask. Jirka to samozřejmě v televizi v prvním výstupu popřel, protože vydával za úspěch co dostali. Opět jen lhal. Dostal napráskáno od občanů, kteří chtějí nikoliv dluhy, ale svobodu a možnost se o sebe postarat. Jsem rád, že my rozumní, co volili ODS a KDU-ČSL, plus další malé demokratické strany, jsme nakonec ukázali, že se nedáme jako občané opít sliby a rohlíkem. A mladí,Jiříkovi a Davidovi na ten rohlík přidali i pár vajíček. Počkám co bude dál. Ale asi už to při tolika hlasech jiné nebude. Díky občané. Spráskali jsme je a zastavili.

PS: Jirka na povolební tiskovce tvrdil, že je to sice prohra, ale prohra, která je vlastně takovým menším úspěchem. Když jinak nedá. 22 % za 70 milionu? Prý nepochybně vyhraje podzimní volby. Tak uvidíme.