Nedáš, nedostaneš

V posledních dvou týdnech sem neměl potřebu nic psát. Žiji v takovém poloklidu, který se mi docela zamlouvá. Zkouším v provozu FreeBSD 7 a NetBSD 4. Hraji si s YOUTUBE.

V posledních dvou týdnech sem neměl potřebu nic psát. Žiji v takovém poloklidu, který se mi docela zamlouvá. Zkouším v provozu FreeBSD 7 a NetBSD 4. Hraji si s YOUTUBE. Učím se zprovoznit mikrofon na notebooku, který mi zřejmě nefunguje.
Takže na pc mi Skype jde, ale na notebooku ne. Ani v Debianu ani ve Slackwaru. Tedy já slyším je, ale oni neslyší mě. Jinak Skype v obou distrech na PC chodí bezproblémově. Zřejmě to nebude ani Skype ani chybou mezi židlí a klávesnicí. Spíš pouze a jen hardwarem. Zřejmě už onen „zlatý notebook,” několikrát opravovaný prodám a koupím nějaký slušnější. Acer to už opravdu nebude. Koupím něco slušného. Budu sledovat diskuse na tohle téma na Abíčku a časem něco vyberu.

Markéta je pořád dost nemocná. Minulý týden několik dní tady byla. Bohužel přeci jen není natolik v pořádku aby mi to nedělalo starosti. Doufám, že se nejbližší době ukáže. Když ji mám na dohled, jsem klidnější. Ne že bych ji mohl nějak zvlášť pomoc, ale přeci jen pokud ji mám nablízku myslím, že je to lepší pro mě i ji. Nakonec se vždy v životě ukáže co je důležitého a co ne. Pobavila mě v poslední dbě válka na chatu o místnost třicet a více,kdy admini ve svém rozhodnutí vykopali všechny nehodné stálé správce včetně mě. Předpokládal jsem, že budu vykopnut sám. Ale zmýlil jsem se. Nasadili své favority a ti se začali chovat jako na dobytém území. Prý aby tu místnost zachránili před zrušením. Napřed se mi soudruzi admini smáli, když jsem jim z ostatními, kterým se smáli stejně jako mě, vysvětloval, že to byla z jejich strany chyba.

Měli pocit, že jsou všemocní a nezranitelní. Nakonec se ukázalo, že asi zřejmě tak pevní v kramflecích nebudou, když dostali několik screenu od jiných uživatelů a já jsem jim slíbil, že tedy otestuji adminské pravomoci a obrátím se mimo ně někam jinam. Konečně jsem i já konzument reklamy na Seznamu a myslím, že jestli o něco jde vedení seznamu, pak o největší účast a počet konzumentů reklamy. A jakákoliv publicita negativního směru nepotěší nikoho z vedení.

Jednoho z uživatelů mohou admini ignorovat. Ale více, to už dost těžko. Navíc já se velmi nerad nechávám odněkud docela vykopávat. Případně si dát vyhrožovat. Sliby o zrušení nicku, zablokování adresy mě tedy lehce pobavili. Říkal jsem si, že zkusit to mohou, dokonce i uskutečnit, ale skutečně bych byl zvědavý jak dlouho by jim jejich odhodlání a moc zůstalo. nakonec jsem byl označen jedním z adminů, kterému jsem domlouval, za manipulanta, co za ním lidi jdou. Já je nenaváděl. Jen jsem si říkal svoje. Ti jiní uživatelé asi slyšeli. Inu někdy bývám docela slyšitelný

Nakonec dohled nad místností převzali „ti neústupní admini.” Své nadirigované správce odvolali. Vybrali skutečné perly chatu, Ale nějak se ty perly zas až tak naplno netřpytily. Ještě dopoledne mě vykopli správci napřed na 120 za drzost, pak za stejný prohřešek ještě na 600 minut. Správci mi bylo vysvětleno, že se se mnou v nikdo párat nebude. Věřil jsem jim, že určitě se se mnou nikdo párat nebude. Tedy jsem se zařídil.

A v noci bylo vše jinak. Chudáčci stálí správci. Ti vydrželi celý týden ve svých funkcích. Ještě několik dní předváděli svou zpupnost, ale nakonec ti správci táhli tam odkud přišli. Moc se mi líbil jeden, co přišel z bojovým pokřikem. Pozor dorazil tank. Asi netušil, že na každý tank je bazuka. Jak jsem měl z jeho hlediska drzou poznámku. (Pro neznalé. Bazuka je pěchotní protitanková zbraň). A já jsem pěšák.

Admini si posléze nainstalovali si softwarový produkt, který má dohlížet nad právem a spravedlností oné místnosti. Moc se jim nevede. Buďto spravedlivě kope za pitomosti, nebo tam musejí být admini a napravovat omyly v nastavení robota. Pouze jsou mnohým nesvědomitým uživatelům pro zábavu. Robot i admini robota konfigurující. Protože se samozřejmě našli vtipálci, kteří s oblibou testují robota a nechávají se vykopávat za nevinné věci jako je napříkld špičatá jezinka, protože ono slovo obsahuje kořen slova spočívají v nemravném označení ženské vagíny. Inu baví nás admini.

Já jsem si naštěstí spoluzaložil a ustálil místnost vlastní, kterou dnes na rozdíl od místnosti třicet a více považuji za svou chatovou domovskou s krásným názvem: „Zmatení a krásní.” Původně jsem ji chtěl pojmenovat ještě krásnějším názvem: „U Magora.” S podtitulem Z pakárny k Magorovi. To mi neprošlo. Ale nešť. I ten schválený název, který jsem vymyslel mě uspokojuje.

Základní pozdrav,který plní testovací funkci, je: Čau jezinko zmatená, případně nedošukaná a čau magore. Tyhle dva pozdravy spolehlivě eliminují lidi, kteří by chtěli při sebemenším náznaku sprostého slova volat adminy a žádat nápravu ve vyjadřování. Jakoby zapomněli, že existuje něco jako ignorace a nebo možnost odejít. Takové miluji, ty napravovače mravů. Nemyslím, že je nutné mluvit sprostě za každou cenu. Ale také si nemyslím, že pro každé lehce obhroublé slovo je nutné někoho vyhazovat z chatu nebo místnosti.

Na chat chodím relaxovat, klábosit z přáteli, případně navázat nějaký bližší kontakt. Tohle se mi v mé místnosti docela daří. Je až s podivem, kolik příjemných lidí se tam schází, bavíme se bez zbytečných sprostot a urážek plus prudění a nenudíme se. Inu magoři a odkvetlé nedošukané jezinky. 🙂 Nakonec odkvetlé jezinky tam mají přímo vyhrazený útulek a každý kdo čte úvodní uvítací slovo ví do čeho jde. Jsme zmatení a magoři, počítej s tím při vstupu. Říkej co chceš, dělej co chceš. Útulek pro vodkvetlý jezinky. Občané nestřílejte na milence.

To je uvítací slovo a kdo na něj nedbá, nechť si nestěžuje. A nebo stěžuje, ale bude za idiota, který nebere vážně míněné varování. A jestli někdo se hodlá realizovat ve virtuálním světě pokusem o nápravu lidstva, nechť tak činí. Ale Pán Bůh mu pomáhej, protože si to slízne, od těch co nehodlají se dát omezovat. Ani v životě, ani na chatu.

Co na chat chodím slýchám divná slova od těch spravedlivých, co stále vyžadují „Zábavu.” (Velké zet tam není náhodou) Zábavu od druhých a vlastně ani nevědí co chtějí. Nejvíc mám v oblibě účastníky, kteří přijdou a chtějí aby je někdo bavil. Samozřejmně ušlechtile. Ti bloudi netuší, že bavit se budou přesně v ten okamžik, kdy se pokusí pobavit sebe a s tím i druhé.

Stejná věc jako v lásce a sexu. Dáma nebo pán, kteří očekávají, že ten druhý se postará o jejich rozkoš a nepostarají se o ni sámi,mají nehoráznou smůlu. Smůlu v tom, protože jen oni sámi jsou za svou rozkoš odpovědní. Dostanou ji přesně tolik kolik ji vloží a nic víc. Většinou končí jako citové oběti s frustrací nedostatečné ukojenosti. Patří jim to!!!