Barrandovský den

Docela slušné odpoledne. Sešel jsem se z několika lidmi z televize Barrandov, nabídl jim jistou vizi. Ivana byla se mnou a ta mě doplnila praktickými postřehy, které nutné k vizím patří.

Docela slušné odpoledne. Sešel jsem se z několika lidmi z televize Barrandov, nabídl jim jistou vizi. Ivana byla se mnou a ta mě doplnila praktickými postřehy, které nutné k vizím patří. Natáčení s panem Saudkem yproběhlo bez zádrhelu. Přál si abych při vstupu do studia měl na hlavě svůj klobouk. Vyhověl jsem mu. Samotný rozhovor proběhl bez potíží. Začal o svých fetujícich dcerách, z nichž jedna prý přestala fetovat v kriminále, ta druhá pry do fetováni vlitla znovu. Asi to nemá lehké přes veškerou snahu se tvářit optimisticky.  

 

Osobně bych nestál o zkušenost mít dvě fetující dcery a strach kdy některá z nich umře. Ale život je někdy nespravedlivý a obdaří nás smutkem  a nadáním i penězi při jednom. Musím říci, že pan Saudek  jako moderátor je vlídný člověk, který se nesnaží spoludiskutujiciho nachytat, zesměšnit nebo urazit. On se prostě s vámi baví. Trochu jsem měl pocit, když jsem hovořil o těch matkách feťáků, že mám obecenstvo v ruce. To většinou cítím. Bylo to přesně na hraně. Ticho, napětí a ukončeni. Tak aby se nikdo nerozplakal. Přeci jen, je to zábavný pořad. I v zákulisí u monitoru si toho všimli.

Pak už se jen tak klábosilo o cestování, ženách, dětech mých i jeho. Seznámil jsem se i s jeho současnou patrnerkou. Jak on je drobný a malý, tak o ni by se dalo říci: Žena monument. Dopovidali, rozloučil jsem se, byl jsem ujištěn, že jsem byl skvělý. Jako bych snad mohl být i jiný než skvělý a šel jsem domu. Samozřejmě přes veškerou „skvělost“ odcházel jsem v přemýšlení jak tohle diváci   přijmou. Tak počkáme do 7.9 a pak se dozvím.