Kurzy

Jan Jílek pracuje formou praktického nácviku nikoli formou přednášení teorií a doporučování „správných“ návodů a technik komunikace.

Jan Jílek pracuje formou praktického nácviku nikoli formou přednášení teorií a doporučování „správných“ návodů a technik komunikace. Vede klienty k jejich vlastnímu efektivnímu způsobu komunikace ve všech oblastech podle jejich možností. Ušije Vám řešení na míru, tak jak bude vyhovovat právě Vám.
Naučí Vás ovládat emoce a reagovat přiměřeně situacím, orientovat se v konfliktech a zvládat je. Zvládat strach. Praktické nácviky jsou vždy nejvýše hodnoceným faktorem kurzů. Všechny techniky, které Jan Jílek učí, také sám ovládá. Proto je také dobrým a trpělivým učitelem. Ze svých vlastních komunikačních dovedností a zkušeností při výuce vychází. Spojení jeho životního příběhu, zkušeností a prožitků v kombinaci s jeho vlastní svéráznou metodou práce skupinové terapie, nám zajišťuje vysokou návratnost klientely a její jasně deklarovanou spokojenost s výsledkem po skončení kurzu.

Seznam termínů kurzů pro veřejnost připravujeme. V případě zájmu se obracejte na jana@krupickova.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0