Život je změna

Celou cestu nic a dnes krásný puchýř. Zdá se že botky končí. Už jsou rozšlápnuté až až. Botky konči, cesta také, ještě asi 140 km a měl bych tam být. Dnes tu bylo příjemně teploučko, kolem 34 stupňů.

Celou cestu nic a dnes krásný puchýř. Zdá se že botky končí. Už jsou rozšlápnuté až až. Botky konči, cesta také, ještě asi 140 km a měl bych tam být. Dnes tu bylo příjemně teploučko, kolem 34 stupňů.  Pokud je suché teplo, tak se mi dobře žije. Dnes se mi dobře žilo.

Žilo se mi dobře také z toho důvodu, že včera mi dva bankomaty odmítly dát mé těžce vydělané peníze, ani v krámě mi nevzali kartu a vypadalo to, že budu chudobný pocestný, co musí počítat každy fufnik. No, ale dnes na mě bankomat byl hodný, prachy navalil a v Eurosparu mi vzali i kartu. Jo jo hned se oblaha zdála modřejší, slunce líp svitilo i ty holky byly hezčí. Nejsem rozhazovačný, ale nemám rád, když jsem chudý pocestný. Přesto, že se tak tvářím.

Včera odpoledne jsem propočítal částku na den, smířil se s tím, že žadná pizza A vysedávání po kavárnách, popíjení chlazených nealkoholických nápojů. Ale situace se mění každým okamžikem. (slyšíš Heleno) a dnes jsem si hezky dobil iPhone, dal řeč s majitelkou bistra. Snědl těstoviny a pokračoval úsilovnym pochodem vpřed.