Zápisek na přání

Tento zápisek je na přání Amigapowera. Každý kdo si jej otevře, čte ho na vlastní riziko a každý je odpovědný za své emoce.

Tento zápisek je na přání Amigapowera. Každý kdo si jej otevře, čte ho na vlastní riziko a každý je odpovědný za své emoce. Stěžovat si může v redakci, na lampárně a případně v presidentské kanceláři. Zabývat se budeme vztahy, respektive možnosti, které se nabízí v oblasti seznamování. Autor zápisku v něm použije výsledky svých vlastních zkušeností při seznamování, terapeutické poznatky plynoucí z dlouholeté praxe a neručí za výsledky. Stejně jako autoři nabízených řešení pro IT v oblasti open source. Použití tedy na vlastní riziko. Se vším, co je zde uvedeno můžete nesouhlasit, popřít, vyvracet.

Moje první seznámení jsem popsal v blogu První dáma Zde se podívat Je pravdivý a není naprosto vymyšlený.

Pravidlo číslo jedna tedy zní:

Má-li o nějakého mužského ženská zájem, není nutné zkoumat
důvody, ale vzít ho v případě vlastního zájmu na vědomí. Ona svůj důvod
zná.

Pravidlo číslo dvě:

Pokud o onu ženu nemá muž zájem, pak se co nejrychleji vzdálí z jejího
dosahu.

Vzdálení je nutné, protože odmítnutá a tím pádem uražená žena nebývá nejpříjemnější společnicí a dokáže mnohou další neodmítnutou uchazečku velmi deptat. Navíc není nutné se pást na jejím „pokoření” před ostatními lidmi.

Další pravidlo je také důležité:

Jste-li jedním, nebo jedním z mála mužů ve větší skupině žen, střežte se
jedné dávat najevo přízeň příliš okatě.

Dávat příliš okatě přízeň jedné dámě je rizikové v tom smyslu, že ji to nemusí být vhodné. Přestože projeví ona zájem, mnohé ženy svůj zájem před konkurencí skrývají. Navíc konkurence nespí a je vždy ochotna z vás i z ní udělat terč své zábavy a pomsty za nezájem. I žena, která nemá o vás zájem, těžko nese nezájem o sebe. Ženy v bitvě o prioritu jsou k sobě zcela bezohledné. Kradou si muže.

V každé skupině žen je vždy jedna, která se domnívá, že ji patří všichni muži v okolí 13 miliard světelných let. Proto je dobré sledovat chování i ostatních žen a vytypovat onu vůdčí samici. Pravdou je, že vůdčí samice se někdy ráda ujme rozdělování a pokusí se vám vnutit úplně nějakou jinou, co má o vás zájem. Bez ohledu, zda vy zájem jevíte. Navíc příliš okatý zájem vzbuzuje podezření, že jste zcela volný, nadržený, dychtivý a ona zájemkyně změní taktiku a u vědomí své nepostradatelnosti si s vámi pohraje, než vám svolí cokoliv jiného, než z ani zaplatit útratu, koupit lacinější dárek , třeba zlatý řetízek, případně prsten s diamanty.

Emoce zaplavující tokajícího tetřeva navíc vzbuzují všeobecné veselí a ne vždy se uchazeč o seznámení setká s plným pochopením a soucitem ostatních. Spíše je terčem vtípků, které ne vždy musí vydýchat. Sledujte okolí, sledujte sebe a sledujte partnerku. Budha by řekl: „Bdělá mysl.” Mírný odstup není na škodu, vtip je vítán, ale rozhodně ne tím způsobem aby dáma měla pocit, že ona je terčem vašeho ostrovtipu. Chete-li ji sdělit, že vám voní, pak s e vší vážností. Ještě jsem nikdy nedostal nafackováno za to, že jsem dámě, polohlasem s vážnou tváří a zářením v očích sdělil, že mi voní tak, že bych z ní na místě hadry serval. Případně, že je pro mne v tuto chvíli ta ze všech nej… Za nezájem jsem už málem nafackováno dostal. Minimálně za mnou pokřikovala něco o blbém frajerovi.

Takže zatím nebudu pokračovat, protože nechci prozradit všechno najednou. Bude-li mít někdo pocit, že chce pokračování, vyhovím. Jen zdůrazním. Prohlíží-li si vás žena, pak k tomu nějaký důvod má. Většinou to znamená mírný zájem, ale nikoliv rovnou cestu do postele.

Jako přílohu dám svou odpověd Amigapowerovi najeho otázku.

To není okecávání jak mě všechny žerou. Mě všechny nežerou, ale jen v těch blozích naznačuji, těm více dovtipným, že jsou určité ženy, které mají zájem o určitého muže. Tedy i o mne. A celá ta finta spočívá v tom, (to je ted pro ty méně dovtipné, co mají hned rudo před očima,) že ten muž, když si toho umí všimnout,což není zas tak jednoduché rozeznat, ale pravidelným pozorováním se lze mnohé dozvědět, tak ji dá jednoduše šanci, pokud se mu líbí.

V obrovském počtu žen, který na světě je, je prostě určité procento žen, které mají z nějakého, jim známého důvodu o určitého chlapa zájem. Není nutné ten důvod zkoumat, stačí, že má zájem. Mladý, starý, hezký, ošklivý atd. A tomu chlapovi zbejvá jen si vybrat. A protože je ten počet ženský obrovský i poměrně malé procento zájemkyň stačí k pověsti děvkaře. V tom je celý kouzlo. Ale nemusíte mi věřit.