V bordelu mezi svými, chovejte se jako doma

Socani mají jednoduše smůlu. Nadávají Topolánkovi, že se nechal na zahradě soukromé vily vyfotit celý roztoužený, a nakonec na ně praskne, že chodí do bordelu.

Socani mají jednoduše smůlu. Nadávají Topolánkovi, že se nechal na zahradě soukromé vily vyfotit celý roztoužený, a nakonec na ně praskne, že chodí do bordelu. Tedy, velkoryse se tomu říká hotel a socanská smetánka v něm občas pořádá stranické mejdanu, kterých se podle všeho zúčastňuje, malý velký Jirka. Co asi tomu říká jeho choť? Podle informací serveru www.aktualne.cz by se to mohlo jmenovat „socanský hodinový hotel Corrado.” V Dubí u Teplic. Jirka, jinak manžel ze sexy mozkem v sexy podniku. „Zcela bezchybné.“ Když jsem přečetl tuhle zajímavou zprávu byl jsem dojat lidskostí sociálně demokratických lídrů. Bordel mama, plus jejich svěřenkyně se radují. Z opovrhovaného nejstaršího povolání se díky socanům stává povolání lehké ženy, ctihodnou útěchou těžce pracujících poslanců a funkcionářů soc dem. Vlastně i bývalý mladý předseda vlády, nynější doktor práv a milionář Standa Gross kámošil s Berkovou, co byla majitelkou bordelu. A když může předseda vlády, tak proč ne všichni další socani.

Jestli někdo namítá, že chlapci z ODS a z jiných stran, taky chodí do bordelu, tak mu odpovím. „Pravděpodobně asi ano, ale nikdo to na ně neprásk a nikdo mimo těch údajných prostitutek o tom neví.” Můj nebožtík tatík, vždycky říkal, že se zavírá ne za to, co kdo udělal, ale protože mu to dokázali a chytili ho přitom. A je nikdo zatím nechytl a doufám, že to nedělají a dělají, že zůstanou pro veřejnost neviditelní a nepolapitelní. Tím pádem čistí. Navíc tak v duchu národního cítění i chytří.

V týhle zemi jsou většinou miláčci národa, ti co umějí krást a nikdo je přitom nechytí, a když chytí, tak se z toho umějí vylhat. Z horolezení Béma, z toho že jim neřekl, že jede do Antarktidy vylézt do kopce a zase slézt z kopce, udělají socani a další, za pomoci medii, div ne vlastizradu a na jasné policejní záznamy, které dokazují účast osudruhů v podniku, kde se zcela běžně i v jejich přítomnosti poflakují lehké děvy, (abych jim nenadával do kurev. I když některé ty lehké děvy mají nadváhu,) soudruh Paroubek samozřejmě řekl, že nevěděl, neviděl a ani neslyšel.. Divné, že jako starý mazák z pražského Raje, nikdy žádnou takovou lehkou děvu neviděl. Kdyby viděl, určitě, to by on netrpěl. Zcela určitě ty prostitutky prostě nerozeznal od jiných ctihodných návštěvnic, toho ctihodného podniku, v širém okolí známého jako bordel. Asi se tedy moc nevyzná, když nerozezná kurvu od slušný ženský.

Fakt je že ne každý, jako já, má díky rodiči, takové zkušenosti. Byl jsem od mala informován svým světa znalým tatíkem, který vždy, když jsem rozum začal brát, ukázal na nějakou děvu a řekl. „Vidíš ji? Takovým se ty blbče vždycky vyhni!” To vyhni zdůraznil. Napřed sem nechápal, pak začal chápat a mohu s klidem říci, že s prostitutkami jako poskytovatelkyněmi rozkoší skutečně jsem nikdy nic neměl. Mě odjakživa bavili slušné ženy. Protože ty mi svou něhou, přítulností a ochotou k milování, vždy zcela stačily. Tatík mě poučil, kurvu od slušné dámy náchylně a vstřícné, lehce rozeznám a celoživotně se prostitutkám vyhýbám. Krásným dámám nikoliv, protože jsem pamětliv jeho dalšího poučení, že by takové jednání ani mě ani jim radost nepřinášelo.

To by mě zajímalo, jak to dnes soudruzi socani doma vysvětlují. Možná říkají:„Ale víš, něco jsme vypili, bylo těžký jednání, jak jsme hledali ten způsob, jak zachránit ty chudáky a najednou koukám a jsem v posteli a pak platím.” Tak teď jsem to přehnal. Tohle je blbost, takhle by se žádný průměrně inteligentní chlap doma nevymlouval. Ale u socanů, kdo ví? Tam je možný ledacos. Francovka na krku když nadejchal do trubičky u soudruha Kavana, (jinak pod přezdívkou Kato,) jak ho načapali jak rozbíjí svým autem jiná auta. Prý střízlivý a ten chlast nebyl chlast, ale francovka co si s ní mazal krk.

Teď se nám pokoušejí namluvit, že většími dluhy se zbavíme menších dluhů, protože tím pádem co prožereme, to rozjede ekonomiku a chtějí aby doma říkali ti nezaměstnaní voliči. „Víš mámo, ono je to tak. Uděláme dluhy, koupíme si hodně věcí na dluh, z toho důvodu začne se vyrábět, já dostanu práci a pak se budeme mít všichni dobře. Tak musíme volit soc demokracii. Hele všichni něco od ní dostaneme.”

Chudáci nezaměstnaní. Na tohle skočí, budou volit socany a komouše a pak dostanou stejně jako jsme dostali od komoušů do roku 1989 státní bankrot a ještě větší nezaměstnanost. Dodnes mi socani nevysvětlili, jak to že měli ve státním rozpočtu každý rok vlády, kdy ve světě nebyla krize, byla konjunktura sto miliardový schodek? Co za něj pořídili, kam se ty peníze poděly?

Ted si dělaj vrásky s tím, že Bém byl v Antarktidě na dovolené. Jestli mi něco u něj dělá vrásky, tak OpenCard. Sice tvrdí, že zlevní, ale nešť, jestli tohle zvoral, tak ať nese odpovědnost, ale Antarktidu bych mu nevyčítal. Uvidíme, třeba se do voleb dozvíme jak to bylo. Do Antarktidy bych se docela podíval i já. Jen být trochu mladší abych si troufnul na to co kdysi Messner. Trochu se po ní projít.

Je mi jasné, že soudruzi ze svých mejdanů v bordelu nic nevyvodí, to by byli naivové, kdyby odstoupili a dali tak příklad, že existuje něco jako morálka a svědomí. Konečně v téhle zemi nějaký bordel, sem, nějaký bordel tam, z toho se nestřílí a na politikovi většinou tahle společnost chce nikoliv křišťálově čistou duši, ale schopnost jak rozdělit i ty peníze co nemáme. V tomhle soudruzi jsou mistři. Hospodařit na dluh a rozdávat cizí peníze to jim jde skvěle.

Zima nám nějak kulminuje, klimatologové, tedy někteří, prý uvažovali o sebevraždě, protože jim ty data pro strašení nevycházejí. Hodně je asi falšovali. Jenže, chytili je. No nemyslím, že by se k vůli tomu měli věšet. To ne. Stačilo by, kdyby řekli. „Nějak jsme se mýlili a nechtěli jsme vypadat jak omylní, tak jsme je trochu vylepšili. No a žít taky z něčeho musíme, takže se nám všechny ty granty šiknou.” Je to blbý, když si počasí dělá co chce, nedbá na počítačové modely a katastrofické předpovědi. Jestli bude horké léto, tak zase zvednou hlavy a trochu se jim uleví, ale zatím to moc na velkou klimatologickou úlevu nevypadá.

Socani v bordelu, tam se díky své politice cítí jako doma. V bordelu prostě mezi svými. Hrají si na Jánošíky, co prý bohatým bral a chudým dával. Stejně ho nakonec narazili na hák. Možná by neškodilo už mít ty socanský spasitele na háku. Chovají se podobně jako když se pacienti v terapeutické komunitě začnou okrádat, a začnou se dovolávat solidarity mezi sebou. . Tak jim říkám. „Co se divíte, jste mezi svými? Výsledkem života v závislosti je lež, podvod a zlodějna. Až toho necháte, nejen toho chlastu a fetování a případně hraní, pak nebudete žít jako zloději, lháři a podvodníci. Budete mít klid, a jen to, co vám patří. Nic víc, nic méně. ”

Klimatologové i s oteplování jsou…, no neřeknu to. Zase by mi čtenáři nadávali, že mám námořnický slovník. Ale budiž, jsou tam kam patří. I se svými předpovědmi a strašením. Jo jo.